18 Haziran 2021 tarihinde, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) temsilcileri tarafından Başkanlığımız ziyaret edilmiştir.
![](/Resimler/Galeri/21620211418202 resim.jpeg)
UN Women Türkiye Programlar Direktörü Zeliha Ünaldı ile Programlar Yöneticisi Mustafa Çadır tarafından Başkanlığımız ziyaret edilmiş olup, şiddet mağduru kadınların adalete erişimlerinin güçlendirilmesi konusunda ortak projeler yürütülmesi ve iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.